NAJBLIŻSZE TURNIEJE

21.10.2017 Turniej Czekoladowy

22.10.2017 III Liga
HETMAN - Kudowianka
Śródmieście - Wisznia Mała

05.11.2017 IV Liga
HETMAN II - HETMAN III
Śródmieście II - Śródmieście III

13.11.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9. Turniej

18.11.2017 OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

19.11.2017 III Liga
Śródmieście - HETMAN
IV Liga
HETMAN - Polonia
Śródmiwście - Oława

04.12.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej

10.12.2017 III Liga
HETMAN - Oława
IV Liga
HETMAN - Wisznia Mała / Pęgów

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

Wrocławski Klub Szachowy HETMAN

Finalistki Mistrzostw Polski

W rozegranych mistrzostwach Makroregionalnych nasze zawodniczki Agata Żyła i Magdalena Barburzyńska uzyskały awans do Finału Mistrzostw Polski. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy tym razem w finale.
 

III Liga

W pierwszej rundzie III Dolnośląskiej Ligi Szachowej wygraliśmy z drużyną GLKS Goniec Żarów 5-0.

1. F. Borkowski 1:0 Cz. Stec
2. M. Świerczewski 1:0 Z. Zieliński
3. St. Boćko 1:0 M. Garbacz
4. J. Wielosz 1:0 J. Kipczak
5. M. Barburzyńska 1:0 J. Dranka

 

Szachowy Turniej Czwartkowy 2008.10.02

1. Rafał Siwik 6,0
2-3 Ryszard Więckowski 5,5
2-3 Jarosław Wielosz 5,5
4. Wiesław Lwicki 4,0
5. Kazimierz Serwadczak 2,5
6-7 Gwidon Zajączkowski 2,0
6-7 Andrzej Sisło 2,0
8. Czesław Świerczyński 0,5

 

Szachowy Turniej Czwartkowy 25.09.2008

W Czwartkowym blitzu wzięło udział 21 zawodników. Zwyciężył Edward Pela 9.5 pkt, przed Wiesławem Lipieniem 8,5 pkt. i Władysławem Pojedzińcem 8,0 pkt.

Więcej…
 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów 2008

W zakończonych Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorów, które odbyły się w Szczawnie Zdroju nasze zawodniczki zdobyły 2 medale. Magdalena Barburzyńska wynikiem 7 z 7 wygrała klasyfikację dziewcząt do lat 15, natomiast Agata Żyła z 5,5 pkt. zajęła drugie miejsce wśród dziewcząt do lat 13. 7-letnia Julia Bujar wystąpiła w grupie do lat 9 - sukcesy na pewno przyjdą z wiekiem.

Gratulujemy

 

Turnieje popłudniowe w Wrocławskim Klubie Szachowym

Zapraszamy wszystkich lubiących grać w szachy.
na popołudniowe turnieje szachowe organizowane w naszym klubie.

w każdy poniedziałek turniej szachów szybkich (P-15), 5 rund

w każdy czwartek turniej szachów błyskawicznych (P-5), liczba rund i system gry zależny od liczby zawodników.

W dniach turniejów klub czynny od godz. 16.15, zapisy od 17:00, pierwsza runda 17.30.

 

Mistrzostwa Wrocławia w Szachach - II Turniej

W II Turnieju o Mistrzostwo Wrocławia zwyciężył Aleksander Dobrowolski 4.5 pkt. przed Oskarem Wieczorkiem 4.0 pkt. i Edwardem Helaszkiem 3.5 pkt.

zobacz szczegółowe wyniki turnieju

 

Klasyfikacja po 2 turniejach z cyklu Mistrzostw Wrocławia

M-ce tyt nazwisko i imie ranking klub I II Suma Suma m-c
1 k+ Dobrowolski Aleksander 2342 KS Polonia Wrocław 4.0 4.5 8.5 2
2 k+ Wieczorek Oskar 2235 KS Polonia Wrocław 3.5 4.0 7.5 5
3 k Helaszek Edward 2077 KS Polonia Wrocław 3.0 3.5 6.5 8
4 II+ Ratajczyk Rafał 1804 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2.0 3.5 5.5 12
5 I++ Czyż Artur 2095 WSB Wrocław 3.0 2.5 5.5 14
6 m Stachowiak Kamil 2329 WSB Wrocław 4.0 0.0 4,0 2
7 I+ Grzesik Norbert 1940 MGLKS Parnas Oława 2.0 1.5 3.5 22
8 II Khamidov Komil 1875 KS Polonia Wrocław 0.0 3.0 3.0 5
9 FM Grossmann Ryszard 2196 KS Polonia Wrocław 0.0 3.0 3.0 6
10 I+ Żminda Bogdan 2141 MGLKS Parnas Oława 0.0 3.0 3.0 7
11 I Kaczmarek Maciej 2019 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 0.0 2.5 2.5 8
12 I Krupa Jerzy 1963 AZS Politechnika Wrocław 0.0 2.5 2.5 9
13 I++ Zyśko Jan 2133 KS Polonia Wrocław 0.0 2.5 2.5 11
14 k Butkiewicz Łukasz 2310 OKSiR Wisznia Mała 2.0 0.0 2.0 6
15 I Lachowicz Judyta 1689 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 0.0 2.0 2.0 12
16 I Barburzyńska Magdalena 1860 Dachbud Hetman Wrocław 0.0 2.0 2.0 13
17 II Kresa Jarosław 1740 TSZD Dwie Wieże Dzierżoniów 0.0 2.0 2.0 14
18 WFM Iwanow Anna 1964 KS Polonia Wrocław 1.5 0.0 1.5 9
19 II Dwilewicz Andrzej 1800 Jelenia Góra 0.0 1.5 1.5 16
20 II Dwilewicz Katarzyna 1600 ASSz Miedź Legnica 0.0 1.5 1.5 17
21 II Wolska Marta 1605 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 0.0 0.0 0.0 10
22 II Szota Arkadiusz 1800 TSZD Dwie Wieże Dzierżoniów 0.0 0.0 0.0 18
 
<< pierwsza < poprzednia 31 następna > ostatnia >>

Strona 31 z 31